הפתרון האולטימטיבי למדידת אפקטיביות הפרסום שלכם

דעו את זהות המתקשר לבית העסק ואיזה קמפיין אחראי לשיחה - בזמן אמת

scrolldown
שיווק
שיחות טלפון
מדדים
תובנות

מידע

  • תוכלו לעקוב אחר כל קמפיין וביצועיו ע"י הקצאת "מספר מעקב" (Tracking Number) לאותו הקמפיין ובכך לקשר שיחה לקמפיין. באמצעות קוד מעקב דינאמי אותו תשלבו באתרכם, המספר אותו יראה המשתמש ישתנה בהתאם למקור ממנו הגיע אותו המשתמש..
  • שיחה נכנסת תופיע מידית ביומן השיחות (Call Log) ואיתה מידע עדכני לגבי המתקשר, כך תוכלו לספק מענה רלוונטי ללקוח ולבצע מהלך מכירתי מושלם.
  • המערכת תספק לכם מידע לגבי המתקשרים, איך מצאו אתכם, דפוסי תזמון וזמני שיחות, דפוסי מיקום המתקשרים, מילות המפתח שהביאו לשיחה, דפי נחיתה שהביאו לשיחה, רמת הביצועים של נותני השירות ואפילו דו"ח החזר השקעה (ROI) לכל אחד מהקמפיינים.
img_home

הפתרון המושלם למעקב אחר שיחות

ניטור שיחות

מיהו קמפיין הפרסום
שהניב את השיחה הספציפית?

ניתוב שיחות

נתבו את השיחה הנוכחית
ליעד המתאים ביותר ומיד

ניהול שיחות

ציידו את נותני השירות
במידע רלוונטי ובזמן אמת

ניתוח שיחות

ניתוח נתוני השיחות,
ביצועי הצוות ומגמות ההמרה

מה הלקוחות אומרים?

אנחנו מלקוחות קולבוקס הראשונים בארץ ומ Day one אנחנו מרגישים משהו אחר. היחס והמקצועיות הם דברים שלא רואים כל יום אצל ספק, והנכונות לעזור מעבר לכל הציפיות. אנו שמחים ל Partner כזה שעוזר לנו לעשות את עבודתינו בצורה המקצועית ביותר.

רועי קיסרי

מנכל Web-Team

img

השרות עזר לנו לשפר ביצועי המרות אצל לקוחות בצורה משמעותית, גילינו הזדמנויות חדשות בשווקים שלא הכרנו ואיתרנו אפיקי תנועה רווחיים.

אריק ברזק

PPC Team Leader

The Hot Lead

img

מערכת המדידה של קולבוקס לא רק עוזרת ללקוח לדעת בדיוק מה קרה בקמפיין שלו, אלא גם עוזרת למנהל הקמפיינים להוכיח ללקוח את האפקטיביות של הפרסום. לא מבין איך אפשר לנהל קמפיין בלי קולבוקס.

שוקי מאן

מנכל

בועות - שיווק שמביא לך לקוחות

img

מהרגע שהתחלתי להשתמש בקולבוקס חיי הקמפיינים שלי השתנו ב 180º. קבלנו הרבה יותר מידע, הרבה יותר נתונים והצלחנו לשפר ללקוחותינו תוצאות במאות אחוזים - אם אתה עדיין לא משתמש אתה פראייר

נדב דורון

מנכל

Netmarketing

img

בתקופה שבה התחרות בפרסום בגוגל רק עולה, חייבים כלים טכנולוגיים מתקדמים ע"מ למקסם את התוצאות. Callbox הוא מבין הכלים המרכזיים המאפשרים למדוד ולשפר את התוצאות באופן מדויק ואיכותי. ובשתי מילים = הלקוחות מרוצים

גבריאל חג'ג'

מנכל

Webresults

img

הגעתי למצב בו אם לקוח לא מעוניין בשרות Callbox, מבחינתי אני לא מעוניין בלקוח.

זאב גורמן

מנכ"ל

Top Interactive

img

משתלב עם כל הכלים המוכרים